جزئیات اولین رویداد ” تصمیم سازان آینده”

امام خامنه‌ای (مدظله): علاج کار کشور عبارت است از بیداری مردم، حفظ انگیزه‌های ایمانی مردم، به‌کار گرفتن جوانان پُرانگیزه و مؤمن و تقویت درونی کشور؛ این تنها راه است. ملّت ایران باید از درون قوی بشود؛ اقتصادش قوی بشود، علمش قوی بشود، دستگاه‌های مدیریتی‌اش قوی بشود و بالاتر از همه، ایمانش روزبه‌روز قوی‌تر بشود. این راه علاج است؛ این همان راهی است که تا امروز ملّت ایران رفته است.

مرکز آموزشی گام با تجربه چندین ساله در آموزش مسائل عمومی و تخصصی اقتصاد مقاومتی در سراسر کشور، برای اولین بار رویداد تصمیم سازان آینده را در تهران برگزار خواهد کرد.
این رویداد دوروزه به‌منظور آشنایی دانشجویان و جوانان با مسائل اقتصادی انقلاب اسلامی طراحی‌شده است. البته با شکلی متفاوت نسبت به آموزش‌های متعارف و مرسوم! در این رویداد در یک مدت کوتاه آموزش اولیه داده می‌شود و سؤالی که مخاطبین باید بر روی آن فکر کنند پرسیده می‌شود. بخش اصلی آموزش این رویداد در فرصت‌های هم‌اندیشی داده می‌شود. فرصت هم‌اندیشی یعنی زمانی که گروه‌ها فرصت دارند که برای حل مسئله فکر کنند، البته در این زمان دانشجویان تنها نیستند و اساتید در کنار آن‌ها هستند تا بتوانند در حد امکان پاسخ‌های مناسبی بدهند. درنهایت هم میان پاسخ‌ها داوری می‌شود و به گروه‌های برتر نیز جوایز نفیسی داده خواهد شد.
لازم به ذکر است که این دوره در ۴ موضوع تخصصی سیاست‌گذاری آموزش عالی، مسکن، صنعت و سلامت برگزار می‌شود. هر گروه باید در یک موضوع شرکت کند.
ثبت‌نام باید به‌صورت گروهی باشد، البته هر گروه می‌تواند ۳ موضوع را در هنگام ثبت‌نام به ترتیب اولویت انتخاب کند، درصورتی‌که اگر ظرفیت موضوع اولی که گروه انتخاب کرده است تکمیل ‌نشده‌باشد در همان اولویت اول می‌تواند شرکت کند، در غیر این صورت باید در موضوعات با اولویت بعدی که انتخاب کرده است شرکت کند.
زمان برگزاری این رویداد دوروزه ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه است.

محل برگزاری: تهران

پوستر تبلیغاتی

دیدگاه ها

نظرات بسته شده است.